Strona: dyżury w sesji letniej 2020/2021 / Centrum Języków Obcych

dyżury w sesji letniej 2020/2021

Konsultacje w sesji zasadniczej i poprawkowej, semestr letni 2020/21

J. ANGIELSKI

1 termin

2 termin

3 termin

platf.

Bieniasz Magdalena

pon. 8:30-9:30

wt. 8:30-9:30

czw. 8:30-9:30

Teams

Doroszkiewicz Małgorzata

pon. 7:15-8:15

wt. 7:15-8:15

czw. 7:15-8:15

Teams

Fleszar Mateusz

pon. 7:30-8:30

śr.  7:30-8:30

pt. 7:30-8:30

Skype

Gajdek Tomasz

pon. 9:00-10:00

wt. 9:00-10:00

śr. 9:00-10:00

Teams

Jagiełło Małgorzata

pon. 9:00-10:00

wt. 9:00-10:00

czw. 9:00-10:00

Teams

Jagusztyn Iwona

wt. 7:15-8:15

śr. 7:15-8:15

czw. 7:15-8:15

Teams

Januszewski Piotr

pon. 8:00-9:00

wt. 8:00-9:00

śr. 8:00-9:00

Teams

Jaworski Jarosław

sob. 9:00-9:45

--------

--------

Teams

Kalandyk Izabela

wt. 8:30-9:30

czw. 8:30-9:30

pt. 8:30-9:30

Teams

Kania Katarzyna

Pon. 9:00-10:00

Wt. 9:00-10.00

Śr. 9:00-10:00

Teams

Kolasa Ewa

pon. 8:00-9:00

śr. 8:00-9:00

czw. 8:00-9:00

Teams

Kosturek-Dybaś Kamila

pon. 10:00-11:00

wt. 10:00-11:00

śr. 10:00-11:00

Teams

Kozik Agnieszka

pon. 9:00-10:00

śr. 9:00-10:00

czw. 9:00-10:00

Teams

Kurek Katarzyna

pon. 9:30-10:30

wt. 9:30-10:30

śr. 9:30-10:30

Teams

Lach Helena

pon. 9:00-10:00

wt. 9:00-10:00

śr. 9:00-10:00

Teams

Mamczur Magdalena

pon. 9:00-10:00

wt. 9:00-10:00

czw. 9:00-10:00

Teams

Młodochowska Katarzyna

25, 26, 27.06, 9:00-10:00

28, 29, 30.06, 9:00-10:00

5, 6, 10.07, 9:00-10:00

Teams

Ochab Barbara

wt. 8:30-9:30

śr. 8:30-9:30

pt. 8:30-9:30

Teams

Oleksiewicz Barbara

pon. 8:00-9:00

wt. 8:00-9:00

czw. 8:00-9:00

Teams

Paluch Magdalena

28, 29, 30.06, 18:00-19:00

12, 13, 14.07, 18:00-19:00

 

Teams

Piątkiewicz Paweł

pon. 11:30-12:30

wt. 11:30-12:30

czw. 11:30-12:30

Teams

Potocka Karolina

pon. 10:00-11:00

wt. 10:00-11:00

śr. 10:00-11:00

Teams

Rejman Dorota

pon. 9:00-10:00

śr. 9:00-10:00

czw. 9:00-10:00

Teams

Rochecka Barbara

wt. 8:30-9:30

śr. 8:30-9:30

pt.8:30-9:30

Teams

Sękowski Kamil

pon. 9:00-10:00

śr. 9:00-10:00

pt. 9:00-10:00

Teams

Szal Mateusz

wt. 11:00-12:00

śr. 11:00-12:00

czw. 11:00-12:00

Teams

Wawrzkiewicz Justyna

pon. 8:30-9:30

wt. 8:30-9:30

czw. 8:30-9:30

Teams

Wyrostek Anna

pon. 10:00-11:00

wt. 10:00-11:00

śr. 10:00-11:00

Teams

J. FRANCUSKI

 

 

 

 

Aneta Sondej

pon. 9:00-9:45

--------

--------

Teams

J. NIEMIECKI

 

 

 

 

Kołodziej Małgorzata

pon. 8:00-9:00

wt. 8:00-9:00

czw. 8:00-9:00

Teams

Majkowska Ilona

pon. 9:00-10:00

wt. 9:00-10:00

czw. 9:00-10:00

Teams

J. ROSYJSKI

 

 

 

 

Kołacz Iwona

pon. 7:00-8:00

--------

-------

Skype

 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję