Strona: dyżury dydaktyczne w semestrze ziomowym 2021/2022 / Centrum Języków Obcych

dyżury dydaktyczne w semestrze ziomowym 2021/2022

dyżury dydaktyczne w semestrze zimowym 2021/22

Dyżury dydaktyczne w semestrze zimowym 2021/22

J. ANGIELSKI

1 termin

2 termin

Bud. J/ platforma

Bieniasz Magdalena

czw. 8:45-10:15

pt. 10:30-12:00

J 109

Czerwiński Piotr

wt. 10:30- 12:00

śr. 12:15-13:45

J 106

Doroszkiewicz Małgorzata

wt. 7:00-8:30

czw. 7:00-8:30

MS Teams

Fleszar Mateusz

pon. 14:00-15:30

śr. 7:00-8:30

MS Teams

Gajdek Tomasz

pon. 12:15-13:45

wt. 8:30-10:00

MS Teams

Jagiełło Małgorzata

pon. 9:00-10:30

pt. 10:30-12:00

J 114

Jagusztyn Iwona

pon. 10:30-12:00

wt., pt. 7:00-7:45

MS Teams

Januszewski Piotr

pon. 10:30-12:00

śr. 10:30-12:00

J 106

Kalandyk Izabela

pon. 10:30-12:00

wt. 12:15-13:45

MS Teams

Kania Katarzyna

śr. 12:00-13:30

pt. 9:00-10:30

J 111

Kolasa Ewa

wt. 10:30-12:00

czw. 10:30-12:00

J 114

Kosturek-Dybaś Kamila

śr. 10:30-12:00

pt. 10:30-12:00

MS Teams

Kozik Agnieszka

pon. 8:30-10:00

czw. 17:00-18:30

MS Teams

Kurek Katarzyna

wt. 18:30-20:00

czw. 18:30-20:00

MS Teams

Lach Helena

wt. 12:15-13:45 (J-107)

czw. 7.00-8.30 (MS Teams)

Mamczur Magdalena

pon. 9:00-10:30

wt. 10:30-12:00

MS Teams

Mazurek Jolanta

pon. 12:30-14:00 (J-105)

czw. 10:30-12:00

(MS Teams)

Młodochowska Katarzyna

wt. 10:30-12:00

pt. 11:00-12:30

(Skype)

Ochab Barbara

wt. 12:15-13:45

pt. 10:30-12:00

J 109

Oleksiewicz Barbara

wt. 10:15-11:45

pt. 10:15-11:45

MS Teams

Paluch Magdalena

pon. 18:30-20:00

wt. 18:30-20:00

MS Teams

Piątkiewicz Paweł

czw. 12:15-13:45

pt. 12:15-13:45

MS Teams

Potocka Karolina

wt. 9:30-11:00

czw. 9:30-11:00

MS Teams

Rejman Dorota

pon. 17:30-18:30

śr. 10:45-12:15

MS Teams

Rochecka Barbara

śr. 10:30-12:00

pt. 10:30-12:00

MS Teams

Sękowski Kamil

wt. 14:15-15:45

pt. 12:15-13:45

MS Teams

Szal Mateusz

pon. 12:30-14:00

(MS Teams)

śr. 12:15-13:45 (J-107)

Wawrzkiewicz Justyna

pon. 8:30-10:00

pt. 10:30-12:00

MS Teams

Wyrostek Anna

wt. 12:00-13:30

czw. 10:15-11:45

MS Teams

J. FRANCUSKI

 

 

 

Aneta Sondej

wt. 16:15-17:00

--------

MS Teams

J. NIEMIECKI

 

 

 

Kołodziej Małgorzata

pon. 14:15-15:45

śr. 10:30-12:00

J 108

Majkowska Ilona

pon. 9:00-10:30

czw. 16:00-17:30

MS Teams

J. ROSYJSKI

 

 

 

Jaworski Jarosław

śr. 16:00-17:30

--------

J 109

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję