Strona: Dzień adaptacyjny dla studentów programu Erasmus / Erasmus Students Welcome Day / Centrum Języków Obcych

Dzień adaptacyjny dla studentów programu Erasmus / Erasmus Students Welcome Day

2017-09-28

Dzisiaj, tj. 27 września, odbył się dzień adaptacyjny dla studentów zagranicznych przybyłych w ramach programu Erasmus, aby doświadczyć nauki w murach naszej uczelni.

Obecni na spotkaniu goście dzięki ciekawym prezentacjom zdobyli ogólną wiedzę na temat naszego kraju, miasta, a także struktury uczelni i kierunków, na których można podjąć studia.

Przywilejem dla nas była sposobność uczestniczenia w tym wydarzeniu i zaprezentowania jednostki. Z ramienia SJO wystąpił nasz kolega Łukasz Czułno (lektor języka angielskiego), który udzielił wyczerpujących informacji związanych ze Studium, przedstawił naszą ofertę językową, wysoce wykwalifikowaną kadrę, oraz opowiedział o świetnie wyposażonych w sprzęt salach dydaktycznych. Wystąpienie okraszone było ciekawą prezentacją multimedialną.

September 27th was the welcome day for  international students who have come within Erasmus programme to gain educational experience at Rzeszów University of Technology.

During the meeting young guests had the opportunity to get general knowledge and understanding of our country, the city of Rzeszów as well as university structure and courses of study.

It was our great privilege to participate in the event and present the Foreign Languages Department. On behalf of FLD, our colleague Łukasz Czułno (an English teacher) provided comprehensive information on how the Department works, presented our language offer, talked about highly qualified language teachers, and familiarised the audience with the location of Building J and well-equipped didactic rooms. The talk was supported with a very effective Prezi presentation.