Strona: KONFERENCJA / Centrum Języków Obcych

KONFERENCJA

2020-11-22

Adamas University (Kolkata, India) zaprasza studentów na międzynarodową konferencję online

Międzynarodowa konferencja online adresowana do studentów pt. „Creating Future Today, Going Beyond the Pandemic” odbędzie się 5 grudnia 2020 r. Adamas University w Kalkucie (Indie), organizator konferencji jest uczelnią partnerską Politechniki Rzeszowskiej.

Podczas wirtualnej konferencji studenci, doktoranci oraz uczeni z  uczelni z całego świata będą mieli możliwość podzielenia się swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami na temat doświadczeń edukacyjnych w 2020 roku, oczekiwaniami na 2021 rok oraz poglądami na temat przyszłej edukacji z uwzględnieniem doświadczeń wynikających z realizacji kształcenia w sytuacji epidemii.

Trwająca globalna pandemia przyniosła nieprzewidziane zmiany w świecie edukacji. Z edukacji bezpośredniej byliśmy zmuszeni przejść na naukę online. W ostatnich miesiącach słuchaliśmy różnych opinii, prognoz, rozwiązań dotyczących przyszłości edukacji ze strony krajowych i międzynarodowych liderów nauki, polityki, nauki i przemysłu.  Jednak głosem, którego w dużej mierze brakowało w tej wielkiej fali pomysłów, był głos uczniów, młodzieży, studentów” ( informacja ze strony organizatora).

Więcej informacji oraz link do rejestracji: http://adamasuniversity.ac.in/isc-adamas-2020/

Udział w konferencji dla studentów jest bezpłatny. Termin rejestracji do 30 listopada 2020.

Podczas rejestracji studenci muszą przedstawić streszczenia swoich wystąpień
z rekomendacjami. Czas prezentacji: 15 minut. (5 minut na pytania i odpowiedzi).

Studenci zgłaszający swoje referaty są proszeni o przesłanie informacji o uczestnictwie w konferencji do Działu Współpracy Międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej: epta@prz.edu.pl.

Po zakończeniu konferencji studenci otrzymają e-certyfikat. Materiały konferencyjne zostaną opublikowane przez Adamas University.

Zainteresowani studenci mogą skontaktować się z organizatorem:

Prof. Parimal Chandra Biswas

Director of International Relationship Adamas University, Kolkata, India.

mail: parimalchandrabiswas@adamasuniversity.ac.in

tel. / whatsapp: +918479918001