Strona: Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych / Centrum Języków Obcych

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych

2018-11-06

Serdecznie zapraszamy studentów PRz do kolejnych zmagań językowych w ramach XX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych. Olimpiada jest coroczną, dwuetapową imprezą, w której przyszli inżynierowie z całej Polski współzawodniczą w znajomości języka angielskiego.

Pierwszy etap odbędzie się w naszej Uczelni w piątek 7.12.2018r. w godzinach 15.15-17.15. Zapisy w postaci formularzy zgłoszeniowych potrwają do 23.11.2018r. do godz. 24.00. II etap odbędzie się 10.05.2019 w Poznaniu. Etap II składa się z następujących części: a. Eliminacje pisemne: piątek, 10.05.2019 r., godz. 12.00 (czas trwania 2 godziny zegarowe, nie ma przerwy), b. Eliminacje ustne: piątek, 10.05.2019 r. od godziny 15.15, c. Prezentacje: sobota 11.05.2019 r.  Studenci, którzy zakwalifikują się do II etapu zostaną zwolnieni z egzaminu kończącego lektorat języka angielskiego z oceną bardzo dobrą. Natomiast laureatom wydarzenia, liczni sponsorzy zapewniają wartościowe i atrakcyjne nagrody.

W celu zgłoszenia chęci udziału w olimpiadzie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online (dostępny tutaj >>>), a następnie na adres mdoroszk@prz.edu.pl przesłać uzupełniony formularz zgłoszeniowy ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania poniżej). W temacie wiadomości należy wpisać: "Zgłoszenie na olimpiadę".

Osobą koordynującą jest mgr Małgorzata Doroszkiewicz; w razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt osobisty w ramach konsultacji, bądź mailowy: mdoroszk@prz.edu.pl

Szczegółowe informacje na stronie CJK Politechniki Poznańskiej