Strona: POLITALK 2023 / Centrum Języków Obcych

POLITALK 2023

2023-04-03

PoliTALKS- trzecia edycja konkursu z wystąpień publicznych dla studentów PRz

Centrum Języków Obcych zaprasza wszystkich studentów PRz do wzięcia udziału w trzeciej edycji PoliTALKS – konkursu z wystąpień publicznych w trakcie którego zakwalifikowani prelegenci wystąpią na scenie i wygłoszą przed gronem studentów oraz nauczycieli przygotowane przez siebie kilkuminutowe wystąpienia w języku angielskim.
Konkurs PoliTALK organizowany przez Centrum Języków Obcych przy współpracy z Działem Współpracy Międzynarodowej odbędzie się 19.05.2023 o godzinie 10:30 w auli V1. Konkurs skierowany jest do studentów Politechniki Rzeszowskiej, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego w terminie do 20.04.2023. W trakcie wydarzenia ocenione zostaną prezentacje uczestników, a autor najwyżej ocenionego wystąpienia otrzyma zwolnienie z egzaminu lektoratowego, tytuł The Best Speaker of 2023 oraz cenne nagrody rzeczowe. Dodatkowo przewidziana została również nagroda publiczności, zaproszenia na egzamin TOEIC dla obu zwycięzców oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich prelegentów biorących udział w konkursie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu (zarówno czynnego jak i biernego). Informacje szczegółowe na temat konkursu zamieszczone są w załączonym poniżej regulaminie.

Aby wziąć udział w konkursie należy, poza wypełnieniem formularza zgłoszeniowego, przesłać mailowo treść prezentacji.

Informacje dodatkowe uzyskać można u głównego organizatora wydarzenia:

mgr Katarzyny Kurek, kkurek@prz.edu.pl

Rejestracja: