Strona: Sesja egzaminacyjna / Centrum Języków Obcych

Sesja egzaminacyjna

2021-01-25

Informujemy, że egzamin z języka angielskiego odbędzie się na platformie Teams 2.02.2021 w dwóch blokach godzinowych:

Studenci, których lektoraty prowadzone są w oparciu o podręcznik IN Company przystępują do egzaminu                          w godz.: 9.00-9.45.

Studenci, których lektoraty prowadzone są w oparciu o podręczniki: Business Partner, Speakout, English for Law Enforcement, przystępują do egzaminu w godz. 10.00-10.45.

Egzamin z języka niemieckiego (prowadząca - mgr M. Kołodziej) odbędzie się 2.02.2021 o godz. 10.30 na platformie Teams.

Egzamin z języka rosyjskiego (prowadząca - mgr I. Ksiądz) odbędzie się 2.02.2021 o godz. 18.00 na komunikatorze Skype.

Życzymy powodzenia!