Strona: Solidarni z Ukrainą / Centrum Języków Obcych

2022-05-09
Щиро запрошуємо на безкоштовний курс польської мови, організований Центром Iноземних
Mов Жешувського Технологічного Університету в рамках програми Національного академічного агентства (NAWA) «Солідарні з Україною». Учасниками програми можуть бути громадяни України, які прибули до Польщі

не раніше 24 лютого 2022 року та які:
1. були студентами українських ВНЗ у 2021/2022 навчальному році, або 2. навчалися в докторантурі (аспірантурі) в Україні у 2021/2022 навчальному році. Курс польської мови триватиме 15 годин на тиждень і має на меті підготувати учасників
програми до ефективного використання польської мови в академічному середовищі. Кожен учасник має право на стипендію у розмірі 1500 злотих за кожен місяць участі
в заняттях,
що проводяться за Програмою «Солідарні з Україною». Запрошуємо всіх бажаючих зв’язатися з нами за електронною поштою: cjo@prz.edu.pl , за телефоном: (17) 865-1304 або особисто. Адреса: Центр Iноземних Mов Жешувського Технологічного Університету вул. Підкарпацька 1, 35-095 Жешув (Podkarpacka 1, 35-059 Rzeszów ) Будинок J (1-й поверх, кабінет 112)

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny kurs języka polskiego organizowanego przez Centrum Języków Obcych Politechniki Rzeszowskiej w ramach programu Narodowej Agencji Akademickiej (NAWA) „Solidarni z Ukrainą”.

Beneficjentami Programu mogą być obywatele Ukrainy, którzy przybyli do Polski nie wcześniej niż 24 lutego 2022 roku i którzy:

1. byli studentami ukraińskich uczelni w roku akademickim 2021/2022, lub
  2. odbywali na Ukrainie studia doktoranckie (aspirantura) w roku akademickim 2021/2022.

Kurs języka polskiego obejmował będzie 15 godzin tygodniowo, a jego zamiarem jest przygotowanie Uczestników Programu do sprawnego posługiwania się językiem polskim w środowisku akademickim.

Każdemu Uczestnikowi przysługuje stypendium w wysokości 1500 zł wypłacane za każdy miesiąc udziału w zajęciach realizowanych w ramach Programu „Solidarni z Ukrainą”.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu mailowego:  cjo@prz.edu.pl, telefonicznego: (17) 865-1304 lub osobiście.

Adres CJO:

Centrum Języków Obcych Politechniki Rzeszowskiej

Ul. Podkarpacka 1, 35-059 Rzeszów

Budynek J (1 piętro, pok. 112)