Strona: Trzecia edycja bezpłatnego kursu języka japońskiego / Centrum Języków Obcych

Trzecia edycja bezpłatnego kursu języka japońskiego

2024-06-22
, red.  Mateusz Szal

Wraz z końcem semestru zakończyła się kolejna edycja bezpłatnych zajęć z języka japońskiego. W przeciągu mijającego właśnie roku akademickiego studenci oraz pracownicy Politechniki Rzeszowskiej mieli okazję uczestniczyć w kursie prowadzonym przez wolontariuszkę z Japonii, Panią Shihomi Komurę , a następnie otrzymać certyfikat ukończenia kursu .

Projekt zajęć dodatkowych z języka japońskiego spotkał się na naszej uczelni z bardzo dużym zainteresowaniem– w trakcie zapisów zarejestrowało się ponad 150 osób, a nauka prowadzona była w ośmiu grupach zajęciowych, na trzech poziomach zaawansowania. Poza przyswojeniem podstaw samego języka kursanci mieli także okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat elementów kulturowych.

W nowym roku akademickim planowana jest kontynuacja zajęć oraz utworzenie nowych grup. Wszystkich zainteresowanych nauką zachęcamy do śledzenia wiadomości.