Strona: XIV Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego / Centrum Języków Obcych

XIV Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

2019-03-14

29 listopada 2018 roku odbył się I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego dla studentów Wyższych Uczelni Technicznych.

Do finału zakwalifikowały się 32 osoby z całej Polski, w tym student Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej Pan Wojciech Baranowski.

Serdecznie gratulujemy!

Drugi etap odbędzie się 17 maja 2019 roku w SJO Politechniki Śląskiej w Gliwicach i będzie składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej.

Szczegółowe informacje dotyczące olimpiady znajdują się na stronie organizatora.